Basın Bülteni

Anadolujet ile Çok Uygun Fiyatlara Araç Kiralama Fırsatı

06.03.2012

Anadolujet, yolcularına sadece gökyüzünde değil karada da hizmet etmeye devam ediyor.

Çok daha çeşitli, konforlu ve kaliteli hizmet anlayışı ile yolcularına sunduğu fırsatları arttırmaya devam eden Anadolujet, ilk gün ücretsiz otopark hizmeti (Park&Fly Otoparkı), uygun havalimanı transfer hizmeti (Secure Drive aracılığıyla) ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nda ücretsiz CIP salon hizmetinin yanısıra oldukça ekonomik fiyatlara araç kiralama hizmetini de yolcuların kullanımına sunacak.

Anadolujet ile gerçekleştirdiği seyahatin konforunu karada da sürdürmek isteyen yolcular,  National Car Rental ile yapılan anlaşma sayesinde istedikleri araçları çok uygun fiyatlara -39 TL’den başlayan fiyatlarla- kolaylıkla kiralayabilecekler. Anadolujet yolcuları, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Trabzon, Gaziantep, Diyarbakır, Malatya ve Bodrum illerindeki National Car Rental ofislerinde bu hizmetten yararlanabilecekler. Önümüzdeki günlerde bu illere yenileri de eklenecek ve hizmet ağı daha da genişletilecek.

Araç kiralamak isteyen Anadolujet yolcuları, sadece kendilerine verilen özel linki kullanarak işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirilebilecekler. Talep edilen araçlar, rezervasyon yapılan tarih için havalimanında veya ilgili National Car Rental araç kiralama ofislerinde hazır bulundurulacaktır.

AnadoluJet
Basın İlişkileri
Copyright © AnadoluJet. Tüm hakları saklıdır.